Новости

25 Сен 15

ПОВІДОМЛЕННЯ про виникнення особливої інформації емітента

І. Загальні відомості

 1. Повне найменування емітента: Приватне акціонерне товариство «Київський страховий дім».
 2. Код за ЄДРПОУ: 25201716.
 3. Місцезнаходження: 04053, м. Київ, вул. Артема, 37-41.
 4. Міжміський код, телефон та факс: (044) 290-93-41.
 5. Електронна поштова адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .
 6. Адреса сторінки в мережі Інтернет, яка додатково використовується емітентом для розкриття інформації: www.ksd.net.ua.
 7. Вид особливої інформації: Відомості про зміну посадових осіб емітента.

ІІ. Текст повідомлення

Дата вчинення дії: 21.09.2015р.

На Позачергових загальних зборах акціонерів Приватного акціонерного товариства «Київський страховий дім», які відбулися 21.09.2015р., було прийнято рішення (протокол №33 від 21.09.2015р.) про зміну складу посадових осіб емітента, а саме:

 • припинено повноваження Голови Наглядової ради Подолянко Ярослава Миколайовича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Обіймав дану посаду з 29.04.2007р. Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів Наглядової ради.
 • припинено повноваження Члена Наглядової ради Шевченко Сергія Григоровича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Обіймав дану посаду з 10.03.2003р. Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів Наглядової ради.
 • припинено повноваження Члена Наглядової ради Сливи Сергія Миколайовича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Обіймав дану посаду з 27.04.2015р. Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів Наглядової ради.
 • припинено повноваження Члена правління (заступника Голови правління) Подолянко Миколи Михайловича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Обіймав дану посаду з 30.04.2013р. Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів правління (заступників Голови правління).
 • припинено повноваження Члена правління (заступника Голови правління) Карпенко Оксани Василівни (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Обіймала дану посаду з 30.04.2013р. Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів правління (заступників Голови правління).
 • припинено повноваження Члена правління (заступника Голови правління) Хомич Юрія Андрійовича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Обіймав дану посаду з 30.04.2003р. Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів правління (заступників Голови правління).
 • припинено повноваження Члена правління (заступника Голови правління) Наумця Олега Володимировича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Обіймав дану посаду з 21.08.2009р. Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» .
 • припинено повноваження Члена правління (заступника Голови правління) Бойко Миколи Миколайовича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Обіймав дану посаду з 30.04.2013р. Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів правління (заступників Голови правління).
 • припинено повноваження Члена правління (заступника Голови правління) Шелеста Сергія Валерійовича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Обіймав дану посаду з 30.04.2013р. Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм». Замість особи, повноваження якої припинено нікого не обрано.
 • припинено повноваження Члена правління (заступника Голови правління) Сахненка Сергія Васильовича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Обіймав дану посаду з 17.04.2014р. Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів правління (заступників Голови правління).
 • припинено повноваження Члена правління (заступника Голови правління) Богомазова Олексія Вікторовича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Обіймав дану посаду з 17.04.2014р. Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів правління (заступників Голови правління).
 • обрано Головою Наглядової ради Подолянко Ярослава Миколайовича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Особу обрано строком на три роки. До обрання займав наступні посади : Голова Наглядової ради. Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має.
 • обрано Членом Наглядової ради Шевченко Сергія Григоровича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Особу обрано строком на три роки. До обрання займав наступні посади: Член Наглядової ради. Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів Наглядової ради.
 • обрано Членом Наглядової ради Шелеста Сергія Валерійовича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Особу обрано строком на три роки. До обрання займав наступні посади: Член правління (заступник Голови правління). Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів Наглядової ради.
 • обрано Членом правління (заступником Голови правління) Подолянко Миколу Михайловича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Особу обрано строком на три роки. До обрання займав наступні посади: Член правління (заступник Голови правління). Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів правління (заступників Голови правління).
 • обрано Членом правління (заступником Голови правління) Карпенку Оксани Василівну (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Особу обрано строком на три роки. До обрання займала наступні посади: Член правління (заступник Голови правління). Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів правління (заступників Голови правління).
 • обрано Членом правління (заступником Голови правління) Хомич Юрія Андрійовича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Особу обрано строком на три роки. До обрання займав наступні посади: Член правління (заступник Голови правління). Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має.
 • обрано Членом правління (заступником Голови правління) Наумця Олега Володимировича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Особу обрано строком на три роки. До обрання займав наступні посади: Член правління (заступник Голови правління). Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів правління (заступників Голови правління).
 • обрано Членом правління (заступником Голови правління) Бойко Миколу Миколайовича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Особу обрано строком на три роки. До обрання займав наступні посади: Член правління (заступник Голови правління). Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів правління (заступників Голови правління).
 • обрано Членом правління (заступником Голови правління) Сахненка Сергія Васильовича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Особу обрано строком на три роки. До обрання займав наступні посади: Член правління (заступник Голови правління). Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів правління (заступників Голови правління).
 • обрано Членом правління (заступником Голови правління) Богомазова Олексія Вікторовича (згоди на розкриття паспортних даних не надано) за рішенням Позачергових загальних зборів (протокол №33 від 21.09.2015р.). Не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Особу обрано строком на три роки. До обрання займав наступні посади: Член правління (заступник Голови правління). Непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Змiни складу посадових осiб емiтента пов’язанi з пропозицією акціонера у зв’язку зі змiною складу акцiонерiв Приватного акцiонерного товариства «Київський страховий дiм» переобрати членів правління (заступників Голови правління).

ІІІ. Підпис

Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно із законодавством.

Найменування посади: Голова правління Приватного акціонерного товариства «Київський страховий дім»

С.М. Єрмак

Выплаты апрель - июнь 2018

С апреля по июнь включительно 2018 г. нами выплачено 7023,64 тыс. грн по 585 страховым случаям

Выплаты за Январь - Март 2018 г.

В первом квартале 2017 г. нами выплачено 6483,27 тыс. грн по 189 страховым случаям

ЩОДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ НАЦКОМФІНПОСЛУГ