Новости

25 Июль 18

Перелік документів, що має надати акціонер (представник акціонера) для його участі у позачергових Загальних зборах

Інформація згідно ч. 4 ст. 35 Закону України «Про акціонерні товариства» для розміщення на власному веб-сайті ПрАТ «Київський страховий дім»

Перелік документів, що має надати акціонер (представник акціонера) для його участі у позачергових Загальних зборах акціонерів Приватного акціонерного товариства «Київський страховий дім», які відбудуться 10 серпня 2018 року (скорочено – Загальні збори)

Для участі у Загальних зборах акціонери повинні мати документи, що посвідчують їх особу (паспорт, або документ, що його замінює), а представники акціонерів – документи, що посвідчують їх особу (паспорт, або документ, що його замінює) та документи, які надають їм право брати участь та голосувати на Загальних зборах, зокрема:

- представник акціонера-фізичної особи – довіреність на право участі та голосування на Загальних зборах, оформлену відповідно до вимог ч. 3 ст. 39 Закону України «Про акціонерні товариства»;

- керівник акціонера-юридичної особи – документи, що підтверджують його призначення на посаду та документи, що підтверджують повноваження керівника акціонера-юридичної особи брати участь та голосувати на Загальних зборах;

- представник акціонера-юридичної особи за довіреністю – довіреність, яка надає представнику право на участь та голосування на Загальних зборах, та документи, які підтверджують повноваження особи, яка видала таку довіреность від імені акціонера- юридичної особи.

Выплаты апрель - июнь 2018

С апреля по июнь включительно 2018 г. нами выплачено 7023,64 тыс. грн по 585 страховым случаям

Выплаты за Январь - Март 2018 г.

В первом квартале 2017 г. нами выплачено 6483,27 тыс. грн по 189 страховым случаям

ЩОДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ НАЦКОМФІНПОСЛУГ