Новости

08 Май 14

Привітання з Днем Перемоги - 9 Травня

 

   9 травня – особливий день для кожного громадянина нашої країни. Без перебільшень, можна сказати, що в Україні немає родини, доля якої не пов’язана з Другою світовою та Великою Вітчизняною війнами.

 

   9 травня ми не тільки відзначаємо перемогу над одним з найстрашніших явищ в історії людства – фашизмом, але й з почуттям скорботи згадуємо всіх тих, хто віддав життя задля того, щоб наблизити цю перемогу. Ми згадуємо всіх тих, хто не повернувся з поля битви; тих, хто назавжди залишився в лісах нашої Вітчизни; тих, кого забрали з рідного дому, та вивезли на примусову працю в концентраційних таборах.

 

   Цей день об’єднує нас всіх у глибокій вдячності ветеранам та учасникам війни, за їх неоціненний внесок у досягнення перемоги, що буде слугувати прикладом найвищої жертовності та відваги для всіх майбутніх поколінь. Неважливо скільки пройде років, ми завжди будемо пам’ятати подвиг тих, хто забезпечив мирне життя, майбутнє наших дітей, та розвиток нашої країни.

 

   З Днем Перемоги, шановні ветерани, та співвітчизники! Нехай мир та спокій завжди будуть у вашому домі, а радість та щастя ніколи не залишають ваші серця!

Выплаты апрель - июнь 2018

С апреля по июнь включительно 2018 г. нами выплачено 7023,64 тыс. грн по 585 страховым случаям

Выплаты за Январь - Март 2018 г.

В первом квартале 2017 г. нами выплачено 6483,27 тыс. грн по 189 страховым случаям

ЩОДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ НАЦКОМФІНПОСЛУГ