Новости

24 Июнь 14

Внимание, недостоверная информация!

Нещодавно, одне з Інтернет видань опублікувало не цілком достовірну інформацію, стосовно ПрАТ «Київський страховий дім». В опублікованій статті йдеться про погіршення оцінок від Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), які отримала наша Компанія за підсумками роботи в першому кварталі 2014 року, у порівняні з 2013 роком. В той же час, в статті не наведено жодних фактичних даних, що підтверджують таке твердження. Тому, вважаємо за необхідне, опублікувати інформацію, стосовно якості врегулювання збитків за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВВНТЗ).

За підсумками першого кварталу 2014 року, ПрАТ «Київський страховий дім» отримав від МТСБУ найвищі оцінки у категоріях «Загальна діяльність страховика» та «Рівень скарг від потерпілих та страхувальників». Крім того, за 2014 рік ні до МТСБУ, ні до НАЦКОМФІНПОСЛУГ не надходило скарг від потерпілих та страхувальників, (лист до МТСБУ) щодо зволікання у виплаті страхового відшкодування страховиком, що є найкращим показником на ринку ОСЦПВВНТЗ.

Якість обслуговування та надійність Компанії засвідчили і провідні рейтингові агентства України РА "Стандарт-Рейтнг (Україна)" та РА "Експерт-Рейтнг", підтвердивши рейтинг фінансової стійкості Компанії на рівні UaA+ та UaA відповідно.

ПрАТ «Київський страховий дім» закликає співробітників інформаційних ресурсів якісніше працювати з інформацією, та перед оприлюдненням будь-яких матеріалів звертатись по коментар до осіб, про яких йде мова у публікації.

 

З повагою, голова наглядової ради

Ярослав Подолянко.

 

Выплаты апрель - июнь 2018

С апреля по июнь включительно 2018 г. нами выплачено 7023,64 тыс. грн по 585 страховым случаям

Выплаты за Январь - Март 2018 г.

В первом квартале 2017 г. нами выплачено 6483,27 тыс. грн по 189 страховым случаям

ЩОДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ НАЦКОМФІНПОСЛУГ

Интернет магазин спортивных товаров bomutant Купить спортивные тренажеры для дома, залов